Zmiany skórne i pieczenie penisa

witam mam 40lat i od kilku lat mam problem ze zmianami skórnymi(plamki, zaczerwienienia) penisa. Dodatkowo towarzyszące pieczenie . Wielokrotnie korzystałem z pomocy dermatologów i urologów jednak problem powraca i się nasila.Stosowałem dziesiątki maści po których w chwili obecnej pieczenie nasila się(Pevisone ostatnia maść)Badanie moczu są dobre , i nawet gdy zmiany skórne ustąpiły pieczenie wciąż dokucza(od kilku lat mam również problemy ze zwodem) ostatnio stosowałem flumycon -co mi dolega?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Mogę jedynie zaproponować udać się do lekarza urologa bądź androloga pod kierunkiem zaburzeń wzwodu.