Twarde zgrubienie pod powieką

Kilka dni temu pod powieką pojawiła mi się mała twarda kuleczka. Nie boli, nie rośnie, ale nie mam pojęcia co to jest i czy samo zniknie. Noszę soczewki kontaktowe, może to od nich? Powinnam udać się do okulisty?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Konieczna będzie wizyta u okulisty, gdyż na podstawie tylko samego opisu ciężko jest określić co to może być ( lekarz musi to zobaczyć). Pozdrawiam