Twardnienie w dole brzucha w 16. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 16tygodniu ciąży. Od pewnego czasu niepokoi mnie twardnienie w dole brzucha. Jak chodzę lub siedzę to zaczyna boleć. Pomaga leżenie. Martwię się, że może to być coś groźnego i zagrażać może to mojemu maleństwu. Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Proszę udać się do ginekologa.