Tworzenie się zatorów we krwi

Witam. Moja mama ma 53 lata i spada jej hemoglobina,brała żelazo,we krwi robią jej się zatory na co bierze polocard.Nie raz kreci jej się w głowie .Lekarz mówi że może to być nowotwór.Czy to możliwe? :( Dostała skierowanie na jakies usg.A to są jej ostatnie wynik:WBC,NE,NE%,LY,LY%,MO,MO%,EO,EO%,BA,BA%,RBC,MCV,MCHC,RDW-SD,RDW-CV,PLT,PDW,P-LCR,PCT jest w normie a te nie : HGB 10,70 n.12-15 HCT 32,3 n.33-43 MCH 26,80 n.27-34 MPV11,40 n.5-10 ŻELAZO 36 n.50-170

Proszę wybrać się z mamą do innego lekarza, mama ma niedokrwistość i wymaga diagnostyki. Poziom żelaza jest ciągle za niski, ale nie oznaczono wyników innych ważnych badań, proszę wybrać się do gastroenterologa.
pozdrawiam,
Iwona Mankowska