Tygodniowe opóźnienie miesiączki a możliwość zapłodnienia

Witam, 2 tygodnie temu kochałam się z chłopakiem, jego penis nie był we wzwodzie, a mimo to, jakoś we mnie "wszedł", trwało to około minuty. Miesiączka spóźnia mi się tydzień, czy mogło dojść do zapłodnienia?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Istnieje możliwość ciąży w opisanym przypadku. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy, który powinien być już diagnostyczny. Pozdrawiam