Tyroksyna a chora tarczyca

wynik badania TYROKSYNA-4,75ug/ml? ,trijodotyronina-0,87ng/ml , a wynik TSH-1,326uIU/ml..? czy mam chora tarczyce przy tych wynikach//

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę sprawdzić czy podała Pani prawidłowe jednostki przy wynikach. Jeśli tak dobrze byłoby, by lekarz ocenił podane wyniki w oparciu o normy laboratorium. Niestety nie są to bowiem standardowe jednostki, co znacznie utrudnia interpretację.