Uciążliwe bóle bioder a dyskretne zwężenia szpar stawowych

Witam.mam 43 lata i od ok 3 lat dokucza mi bol bioder szczegolnie prawego.W ostatnim czasie bardzo sie to nasililo tak ze bardzo mnie boli w czasie chodzenia ,lezenia ,siedzenia.dostalem skierowanie na rtg bioder i oto opis na zdjeciach rtg stawow biodrowych widoczne jest dyskretne zwezenia szpar stawowych w gornych odcinkach oraz wzmozenie podchrzestnej sklerotyzacji w stropach panewek stawowych.w tkankach miekkich tuz ponizej gornej krawedzi panewki stawowej widoczne jest okragle zwapnienie s

Renata GrzechociĹska

Wskazana jest wizyta u ortopedy, który odniesie badania obrazowe do badania klinicznego.