Uciążliwe bóle głowy, powiększone źrenice i dolegliwości bólowe kręgosłupa

mam bardzo czeste bole glowy i cos dziwnego dzieje sie z moiumi oczami , mam je tak wystraszone i jakies duze zrenice naprawde inne niz kiedys , mam wrazenie jakby to nie byly moje oczy kiedy patrze w lustro. a bol glowy mam nawet w nocy i mam dosc juz takiego bolu .co to moze byc ? bylam u lekarza i leczylam sie na nadcisnienie 180 / 110 to byla norma a teraz juz mam 150/ 90 i lekarz kazal odstawic leki . poza tym mam chory kregoslup i biorte leki prawie co dnia ibuprofen , voltaren itd bo le

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe głowy wymagają oceny specjalisty neurologa. Jeśli ma Pani ciśnienie w granicach 150/90 powinna Pani kontynuować przewlekłe leczenie nadciśnienia.