Uciążliwe bóle kolana nasilające się po wysiłku fizycznym a wynik rezonansu

Dzien dobry, Odczuwam uciazliwe bole lewego kolana, nasilajace sie po wysilku fizyczym. Dzis otrzymalam wyniki rezonansu: Wnioski: Łąkotka przyśrodkowa - horyzontalna szczelina pęknięcia w rogu tylnym i części centralnej, z którą łączy się torbiel okołołąkotkowa o wymiarach ok. 25 x 8 x 22 mm, Cechy przerostu fałdu przyśrodkowego błony maziowej. Bede wdzieczna za interpretacje - czy jakis zabieg bedzie niezbedny? z gory dziekuje za pomoc!

Witam serdecznie,

Wynik badania uwidocznił uszkodzenie łąkotki oraz torbiel w obrębie stawu kolanowego. Uszkodzenie łąkotki może dawać dolegliwości opisane w pytaniu przez Panią.
Wskazana jest konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub ortopedą w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.