Uciążliwy i nawracający problem z zatoki

Witam. Mam uciążliwy, nawracający problem z zatokami od dobrych paru lat. Mam usunięte 3 migdały, ogólnie niby mój stan zdrowia się poprawił ale zatoki... Często mnie bolą, kapie mi z nosa lub mam go zatkanego. Biorę Sinulan forte od 3 dni ale coś nie pomaga. Co mogę jeszcze zrobić żeby pozbyć się mojego problemu raz na zawsze?? Proszę o szybką odpowiedź...

Nie bierz leków z telewizji, szkoda pieniędzy. Toż to ziele, oko żaby, pazurek nietoperza, guano itd. Zatoki nie bolą to bajer reklamowy. Zrób TK zatok to pogadamy. Zrób testy alergiczne, IgE. Zrób wymazy z nosa i przyjedź z tym wszystkim do mnie. Damy radę.