Uciekające oko po kolizji samochodowej

Witam, Po niedlugim czasie od kolizji samochodowej ( uderzenie boczne od strony kierowcy ) zauwazylem objawy uciekajacego lewego oka. Czy moze to byc trwale uszkodzenie jakiegos nerwu??? Dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty.