Ból oczu podczas patrzenia w górę i w boki a oglądanie telewizji

Witam! Od wczoraj bolą mnie oczy przy patrzeniu w góre i w boki. Przedtem dużo czasu patrzyłem wieczorem w tel. Czy to moze być to? Pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przy oglądaniu telewizji zmniejsza się częstotliwość mrugania dlatego spojówki mogą wysychać i stają się podatne na pyłki oraz drobiny występujące w powietrzu. Możliwe, że spowodowały one u Pana zapalenie spojówek. Może Pan przemywać oczy solą fizjologiczną.

Pozdrawiam.