Wrażliwość oczu na światło

Ostatnio często bolą mnie oczy . Nie wiem moze naświetliłam od lampki podczas nauki jeśli mozna tak. Są wrażliwe na jasne światło. W szkole w dzień juz od południa czuję ból i pieczenie częściej mrugam oczami . Wieczorem łzawią podczas odpoczynku . Mam 19 lat prawie wcale nie oglądam telewizji i rzadko korzystam z komputera .

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Być może są to objawy zapalenia spojówek. Czy oczy są "zaczerwienione"? Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego.