Bóle w drugiej dobie po kolizji samochodowej

Witam. Jest drugi dzien od kolizji samochodowej . Byłam pasażerem i w mój bok uderzył pojazd. Wczoraj nie odczuwałam żadnego dyskomfortu. Jednak dziś pojawił się ból po lewej stronie szyi przy kręceniu głową w lewo ,czy to moze byc coś groźnego ?, czy po prostu jakieś lekkie naderwanie od szarpniecia ?. Pojawił się również wieczorem taki ból po prawej stronie brzucha, nie jest on mocny, jednak taki klujacy i nasila się gdy coś cięższego podniose ale w stopniu umiarkowanym.

Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, przyjmowane leki, choroby w rodzinie itd.
Na podstawie kilku ogólnych słów rozpoznanie być może postawi wróżka lub jasnowidz.
Przez internet, bez badania chce Pani uzyskać odpowiedź czy doszło u Pani do zmian pourazowych? Proszę udać się do lekarza.