Ucisk i ból głowy, rozkojarzenie, mroczki przed oczami i ucisk w szyi

Witam! Na wstępie prosiłbym o konkretną i konstruktywną odpowiedź na moje dolegliwości. Ucisk głowy, ból głowy w skroniach, uczucie kręgu na głowie, rozkojarzenie, mroczki prze oczami, ucisk w szyji, lekkie drętwienie twarzy/języka, lekka derealizacja. Te objawy nasilają się podczas biegania (ok. 1km). Nie jestem przemęczony, wysypiam się dobrze. Co może być przyczyną czegos takiego? 3/4 lata do tyłu biegałem na dłuższe dystanse i nie miałem takich problemów. Teraz aż strach zaczynać. lat 22

Lekarz rozpoznanie stawia się się w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważna są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.
Na podstawie kilku ogólnych słów znajdzie przyczynę i postawi rozpoznanie być może wróżka lub jasnowidz.

Lekarz rozpoznanie stawia się się w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważna są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.
Na podstawie kilku ogólnych słów przyczynę znajdzie i postawi rozpoznanie być może wróżka lub jasnowidz.