Często brak koncentacji wzrokowej i rozkojarzenie umysłowe oraz delikatne drżenie mięśni

Witam Bolące krosty na ciele- jak ropniak czy też duża potówka z białą"ropą".Infekcja przeniesiona przez podanie reki lub uzywanie tych samych rekawic ochronnych w pracy. Brak innego kontaktu. Czym są takie krosty? Jaki patogen je powoduje? problemy z oczami(podobny czas wystąpienia objawów) oczy boląw wewnętrznych "końcikach", uczucie "zezowania", na przemian wyostrzony i rozmyty wzrok, czesto brak koncentacji wzrokowej i rozkojarzenie umysłowe oraz delikatne drżenie miesni oczu oraz rąk.

Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie, przyjmowane leki itd. Co to znaczy "bolące krosty", zmiany skórne należy obejrzeć.
Na podstawie kilku ogólnych słów rozpoznanie być może postawi wróżka lub jasnowidz.