Guzek na tylnej części głowy

Witam Serdecznie, Kilka dni temu znalazłem u siebie na tlnej czesci głowy coś w rodzaju guza. Nie boli jak dotykam i nie przesuwa się. To jest jakby pod kością. 3 miesiące temu uderzyłem się w podobnym miejscu dość mocno. Pytanie czy to może coś oznaczać? POZDRAWIAM serdecznie

A co to znaczy " rodzaj guza"?
W medycynie podstawową zasadą jest dokładna znajomość objawów i badanie pacjenta.
Na podstawie kilku ogólnych słów rozpoznanie postawić może jasnowidz albo wróżka.