Zapalenie prawego ucha i ból głowy

3 tygodnie temu stwierdzono u mnie zapalenie prawego ucha, prawdopodobnie przez to, że mnie przewiało. Cały czas został jednak codzienny ból głowy i karku po prawej stronie, który raz jest w części potylicznej, innym razem czołowej, tak jakby pod okiem, a jeśli jestem skupiona na jakiejś czynności-nie ma go wcale. Neurolog stwierdził że nic nie widzi. Aktualnie boli mnie głowa i szyja i pojawiła się taka gulka w gardle i ciągłe uczucie niepokoju. Co może mi dolegac?

Przez internet; na podstawie kilku ogólnych, nieprecyzyjnych objawów rozpoznanie być może postawi wróżka lub jasnowidz.