O czym świadczą napady kilkusekundowe w różnych częściach głowy?

Proszę o pomoc. Od tygodnia mam dziwne bóle głowy tzw. napady kilku sekundowe w różnych częściach głowy, obecnie w skroniach. Do tego temp. 37,2 i dziwny ucisk w karku przy ramionach, wieczorem uczucie zatkanego nosa. Dodam że byłam u laryngologa i zatoki są w porządku. Podejrzewał doktor że mnie przewiało. To możliwe? Bardzo proszę o pomoc.

Pisze Pani bardzo nieprecyzyjnie bo co to znaczy napady kilkusekundowe, dziwny ucisk itd?
Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, przyjmowane leki, choroby w rodzinie itd.
Na podstawie kilku tak ogólnych słów rozpoznanie być może postawi wróżka lub jasnowidz.