Ucisk i ból w kolanie po artroskopii

Witam! jestem trzy tygodnie po artroskopii kolana, miałam usuwane dwa elementy wolne. Poza domem chodzę o kulach,w domu staram się nie chodzić. I wszystko by było dobrze gdyby nie to, że w kolanie odczuwam taką samą blokadę i ucisk jak przed zabiegiem. Zdarza się,ze normalnie prostuje i zginam kolano,a za chwilę już nie mogę. Dokładnie tak jak wcześniej. Zrobiły mi się też siniaki na kolanie. Przyjmuje zastrzyki przeciwzakrzepowe.A wizytę kontrolną mam dopiero za miesiąc.

Witam. Trudno wypowiedzieć się na temat opisywanych objawów bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Sugeruję konsultację z lekarzem poz.