Ucisk na nerw przy przepuklinie jądra miażdżystego

dzień dobry mam na imnie Ewa mam lat 24 i mam przepuklinę jadra miazdzystegi i lewoboczna i jest ucisk na nerw . proszę o pomoc cierpie już ok 3 lata

Witam , niestety , mimo najszczerszych chęci , nie jestem w stanie udzielić pomocy na odległość W-wa-Radymno!!!!! Proponuje zgłosić sie do najbliższego osrodka neurochirurgii!!! z.zurawski