Ucisk na nerw barku i klatki piersiowej

Proszę o informację jaka forma ćwiczeń polecana jest w przypadku ucisku na nerw? Rozciąganie (basen) czy wzmacnianie mięśni (siłownia)? Czy ucisk na nerw może zostać w ten sposób odblokowany? Doprecyzuję, że chodzi o ucisk na nerw barku oraz/lub klatki piersiowej.

Dobór ćwiczeń i rehabilitacji jest sprawą indywidualną i na ten temat proszę porozmawiać z fizjoterapeutą. Uniwersalnej metody nie ma i w tym wypadku porady na odległość mogą przynieść więcej szkody niż pożytku.