Ucisk po lewej stronie brzucha, dyskomfort w jamie brzusznej
Witam, od paru tyg czuje dyskomfort ( delikatne kłucie, ucisk)po lewej stronie brzucha, czasem pod żebrami, niekiedy wyżej tuż pod piersią. Miałam rok temu Usg jamy brzusznej, Rtg klatki piersiowej oraz podstawowe badania krwi, prócz kamicy woreczka żółciowego wszytko jest w porządku. Obecnie przebywam po za granicami kraju bez możliwości fachowej diagnostyki. Proszę o pomoc

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Ciężko coś stwierdzić tylko na podstawie opisu. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Możliwe, że konieczne będzie wykonanie gastroskopii.
Pozdrawiam