Ucisk w górnej części nosa

Witam od kilku miesięcy mam bóle głowy w częsci czołowej,czuję ucisk w górnej części nosa.Najgorsze zawroty są gdy stoję lub idę.Po przebudzeniu często piecze mnie w gardle i miewam katar jednak laryngolog twierdzi,że nie są to sprawy laryngologiczne,neurolog też nie umiała stwierdzić przyczyn a rezonans mam za kilka m-cy.Prawie rok biorę Euthyrox 137 gdyż mam wyciętą tarczycę,biorę również Beto 25 zwz na wysokie ciśnienie,mam nieznacznie powiększoną lewą komorę serca i skrzywioną przegrodę nosa

Zatoki z reguły nie bolą! To jest slogan reklamowy pewnych leków. Pilnuj ciśnienia krwi i poziomu hormonów tarczycy. Powiększona lewa komora serca w trym wieku?. Zbadaj to u kardiologa.