Ucisk w klatce piersiowej i ból gardła oraz podwyższona temperatura ciała

Witam, od tygodnia czulam delikatny ucisk-dyskomfort w klatce piersiowej, zwlaszcza na gorze. Dzis boli troszke bardziej, do tego mam straszny bol gardla, wszystkie miesnie, doslownie wszystko mnie boli, czuje jakbym miala grype. Temperatura wynosi 37 stopni. Czym moze byc wowczas spowodowany ten dyskomfort-lekki ucisk, nie mam pojecia jak to scharakteryzowac) w klatce piersiowej? Pozdrawiam

Witam! Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją wirusową o charakterze grypopodobym. warto jednak wybrać się do lekarza rodzinnego, który przeprowadzi pełne badanie kliniczne i wykluczy inne potencjalne przyczyny dolegliwości.