Ucisk w klatce piersiowej, potykanie serca, bóle nóg i niewielkie wybroczyny a rozszerzone badanie krwi

Witam, od dłuższego czasu -ok.3 mies. miewam ucisk w klatce piersiowej i potykanie serca, bóle nóg i niewielkie wybroczyny. Robiłam badania krwi rozszerzone, które ponoć są bardzo dobre. Proszę o interpretację TTE: LA 32mm 14cm2; IVSd 8mm; LVPd 8mm; LVEDD46mm; LVESD 25mm; EF 78%; RVD 27mm; RAA 12cm2; TAPSE 31mm; Zastawki morfologicznie prawidłowe. Przepływ mitralny: fz +, E/A 2,4 DT 142ms, E' 0,24m/s, E/E' 5,1; aortalny AVmax 1,85m/s; trójdzielny: VCI 15mm>50%; płucny Acct 144ms, PVmax 1,1m/s

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.