Ucisk w klatce piersowej i mocniejsze bicie serca - czego to są objawy?

  W przeciągu kilku miesięcy zdarzył mi się już kilkakrotnie lekki ucisk w klatce piersiowej i mocniejsze bicie serca. Ucisk ma miejsce w okolicach mostka, a dokładniej nad nim. Chce mi się też wtedy kaszleć. Trwa to bardzo krótko po czym wszystko wraca do normy.
ponad rok temu

Witam.

Informacje zawarte w pytaniu są zbyt skromne, by móc wnioskować o ich przyczynie. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który po zebraniu wywiadu i badaniu fizykalnym, uzupełnionymi w razie wskazań badaniami dodatkowymi powinien wypowiedzieć się na temat możliwej przyczyny.

Pozdrawiam