Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ucisk w kręgosłupie po oddawaniu krwi

Witam, tydzień temu oddawałam krew. Zawsze odbywało się to bezproblemowo, jednak wtedy, jakąś godzinę po pobraniu krwi zasłabłam, od tamtej pory czuję jakby ucisk przy kręgosłupie w górnym odcinku, a ręka z której miałam pobieraną krew boli, a po przebudzeniu rano jest zdrętwiała. Dodam, że przy zasłabnięciu nie przewróciłam się, w nic nie uderzyłam, oraz to,że kilka minut przed zasłabnięciem dostałam okres (tydzień za wcześnie).Czy to samo przejdzie, czy coś poszło nie tak przy pobieraniu krwi?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Bianka Małczuk
64 poziom zaufania

Witam. W czasie miesiączki i do 3 dni po zakończeniu krwawienia nie należy oddawać krwi - nadmierna utrata krwi mogła stanowić przyczynę Pani zasłabnięcia. W celu wyjaśnienia przyczyny występujących u Pani dolegliwości zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy