Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ucisk w okolicach mostka u 22-latka

Witam , Od 2 tygodni odczuwam dziwny ucisk w okolicach mostka, ból jest przewlekły, tylko zmniejsza się jego natężenie.Powoduje kłopoty ze snem, odczuwam go tak samo silnie podczas leżenia, jak i siedzenia, skrętów itp. Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu, mam 21 lat i staram się uprawiać sport 2-3 razy w tygodniu.Od 2 tygodni nie jestem w stanie chodzić na areobik, ani biegać, ból jest na tyle dokuczliwy,że nie daje rady. Jak pozbyć się tego bólu, bo nie potrafię z nim funkcjonować ?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego czy sercowo naczyniowego. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy