Ucisk worka oponowego w wyniku badania

jak to zrozumiec;osteofity krawedzi trzonow ktore na brzegach tylnych wpuklaja sie w kier.kanalu kregowego dajac ucisk worka oponow./duze na poziomie vc4-5-6 z uciskiem korzeni o str.prawej.krazki miedzykreg.na poziomach vc-5 i vc5-6 i vc-7 niskie i maja obnizony sygnal w T2. vc4-5 przepuklina prawostr.0.33cm z uciskiem struktur nerwowych po str.prawej na poziomie vc5-6 przepuklina szerokopodstawna;027cm z uciskiem struktu nerw.przepukl.osrodkowa vc6-7 0,21 z model.worka op.kanal kre.vc om,85cm

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej interpretacji powyższego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne będzie leczenie zabiegowe.