Ucisk z tyłu kolana oraz ból i drętwienie
Witam, wyleczyłem właśnie po blisko 2 latach kolano skoczka ale od kilku miesięcy w tej nodze odczuwam jakby ucisk z tyłu kolana. Kiedy stoję, chodzę, truchtam jest ok, najgorsza jest jazda samochodem, po kilkudziesięciu minutach czuję jakbym miał za ciasną opaskę na kolanie i od kolana w dół jakby lekkie zdrętwienie ale nie przeszkadza w funkcjonowaniu nogi.Dodam,że noga ta jest lekko spuchnięta, ortopeda na usg nic nie stwierdził, a po dwoch godzinach jazdy samochodem, to już po prostu boli.

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Skoro badanie USG nie wykryło nieprawidłowości trudno określić co może być przyczyną. Być może należałoby poszerzeyć diagnistykę obrazową kolana. Możliwe też że te drętwienia to konsekwencja zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa.