Ucisk żołądka promieniujący na żebro

Witam, mam 36 lat ,od 2 tygodni boli mnie żołądek tzn jest to ucisk który promieniuje pod prawe żebro.Nie mam zgagi jedynie ten ucisk ,mam wrażenie że jest on niezależny od tego co zjem.Od 4 dni przyjmuję goprozol 20mg ,2tab/dziennie .Lekarz pierwszego kontaktu zlecił morfologie wyniki w normie. Biochemia AST 13 U/I, ALT 10 U/I,Bilirubina całkowita 0,53 mg/dl, amylaza w surowicy 59 U/I, CRP 0,8mg/l. Pomimo przyjmowania leków ten ucisk nie ustępuje, ulgę przynosi gorąca kąpiel.Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję wykonanie USG jamy brzusznej pod kątem patologii dróg żółciowych/pęcherzyka żółciowego.