Uciskające kości twarzy

Witam mam problem od wczoraj uciskaja mnie kosci twarzy po lewej i prawej stronie, sa zlokalizowane na dole twarzy. Jest to lekki dyskomfort, lekkie rzadkie pieczenie kosci, brak innych objawow. Czy to cos powaznego?

Witam,
Przy takich dolegliwościach warto zasięgnąć opinii neurologa - na pewno wykluczy poważne przyczyny, a w razie potrzeby zleci odpowiednie badania.

Pozdrawiam serdecznie!