Uciskowe bóle głowy, karku, mięśni i kręgosłupa

Witam. Od prawie 2 tyg. mam uciskowe bóle głowy, 35.5-37.3 *C. Ból karku, mięśni i kregosłupa, na początku miałem sztywność karku. Źle się czuję, często mam tętno ok 100 i walenie serca, szczególnie w nocy - ciśnienie w normie. Morfologia idealna, CRP 14, - 2 miesiące temu miałem kleszcza - nimfę - bez rumienia i nie podano mi antybiotyków, w życiu mam wiele sytuacji mocno stresowych i tu moje pytanie, czy to może być borelioza czy nerwica, albo coś innego? Lekarz uważa, że to infekcja zwykła..

Witam, zarażanie boreliozą nie zawsze daje objaw rumienia. Ze względu na bardzo poważne konsekwencje nie leczenia boreliozy, uważam że powinna Pani zrobić specjalistyczne badania diagnostyczne, które potwierdzą lub wykluczą tę chorobę. Można je zrobić prywatnie w laboratoriach Brusa i jest to najszybsza droga a czas ma w tej chorobie duże znaczenie więc chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Jeżeli okaże się, że specjalistyczne wskaźniki są ujemne a objawy chorobowe nie miną, proszę skonsultować swój stan z psychologiem klinicznym aczkolwiek podwyższona lub obniżona temperatura ciała raczej nie ma etiologii psychologicznej.Pozdrawiam