Uczucie bulgotania w sercu

Witam serdecznie:))proszę mi powiedzieć co to może być...moje serce pracuje normalnie ale czasami czuje takie zabulgotanie w nim:(nie wiem co to jest,miałam to z dwa tygodnie temu i przestało,a teraz znowu powróciło,czy to na tle nerwowym czy co?prosze o odpowedz..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie wiem, co ma Pani na myśli pisząc: "zabulgotanie w sercu". Objawy mogą być bowiem zarówno wynikiem schorzeń przewodu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego jak i mogą mieć podłoże psychogenne. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ.