Uczucie ciała obcego w oku u 27-latki

Witam.Około 2tygodnie temu zrobiło mi się coś przy prawym oku.Nie boli.Mam wizyte u okulisty 3sierpnia(bol wlasnie prawego oka,uczucie ciala obcego w srodku-bralam amsc i krople na zapalenie spojowek,jak bralam to przeszlo,jak odstawilam to znowu boli).I moje pytanie: co to jest?Czy moze byc zwiazane z okiem,czy to oddzielna sprawa?I czy wymaga wczesniejszej konsultacji,czy wystarczy jak poczekam do tego 3 sierpnia? http://pics.tinypic.pl/i/00686/uc5fe5ph1bzs.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.