Uczucie ciepła wędrującego od żołądka do głowy

Witam serdecznie ostatnio pare razy zdarzyło mi sie uczucie idacej jakby kuli ciepla z zoladka w kierunku głowy robi sie wtedy slabo bardzo co to moze oznaczac? Aneta

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże somatyczne lub psychogenne (co wydaje się być bardziej prawdopodobne). W celu wykluczenia organicznych przyczyn sugeruję konsultację z lekarzem POZ.