Osłabienie i bóle serca po zjedzeniu posiłku

Moj problem pojawia sie po zjedzeniu posilku lub nawet w jego trakcie, kiedy zaczyna mi sie robic slabo, serce mocno bije i czuje jakby wszystko uderzalo do mojej glowy, spalajac moje zyly. Czuje, jakby toksyny wydobywaly sie z moich jelit i zatruwaly organizm powodujac ogolne oslabienie i wielki lek. Co moze byc przyczyna takich zaburzen?Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wydają się mieć podłoże psychogenne. Sugeruję konsultację z lekarzem psychiatrą.