Częste zmęczenie, problem z oddychaniem i zawroty głowy u 20-latka

Witam, mam problem z czestym zmeczeniem, problemem z oddychaniem, powaznymi zawrotami glowy. Przejscie nawet krotkiego odcinka drogi jest potwornie meczace. Dodatkowo jak gdzies dluzej stoje albo po cos sie schylam zaczynaja strasznie mi sie trzasc nogi. Wziecie glebszego oddechu , ktory i tak nic nie daje, powoduje ze jedynie zaczyna mi byc slabo i kreci mi sie w glowie. W czym moze byc problem? Bardzo mi to utrudnia zycie, nawet zwykle wyjscie z domu. Mam 20 lat. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże neurologiczne czy sercowo-naczyniowe. Proponuje rozpocząć od wizyty u lekarza rodzinnego, który przeprowadzi podstawową diagnostykę. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.