Niepokój i zawroty głowy przy lęku wysokości

Witam, jestem pilarzem alpinista skakalem bez zabezpieczen po drzewach w wieku 17 lat dosc wysoko z 20 m nad ziemia, teraz gdy wchodze na 10 m czuje niepokoj strach ne kreci mi sie w glowie itd. Ostatnio slabo sie wysypiam i od rzywiam, raz czuje niepokuj a raz jestem az za naddto odwqzny, co moze byc przyczyna takch zachowqn? Martwie sie by nie stracic pracy, arborystyka to dla mnie cale zycie, zyje rowniez w stresie.

Witam. Proponuje Panu wizyte u psychologa. Podczas takiej wizyty będzie możliwość zagłębienie się w pana problemy. Ocena sytuacji pozwoli na podjęcie dalszych kroków.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza