Dyskomfort związany z łapaniem oddechu

Witam od jakiegos czasu (2 tygodnie) odczuwam pewny dyskomfort zwiazany z lapaniem oddechu,mam uczucie ze nie moge wziasc pelnego oddechu.....Po konsultacji z lekarzem doszli do wniosku ze moze byc to astma dostalam leki wziewne a nadal jest to straszne uczucie....Kreci mni sie w glowie mam uczucie ze zemdleje...czy moze byc to objaw nerwicy ?gdzie mam sie udac po pomoc,bo dalej tak nie wytrzymam.Mam wrazenie ze serce wali mi jak szalone .W nocy jest spokojnie ,spie dobrze bez problemow....

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza