Uczucie niepełnego wypróżnienia i ciepło w żołądku

Mam ciagle uczucie ze nie wyproznilam sie do konca, do tego dziwne uczucie ciepla w zoladku czy dolnej partii brzucha ( nie wiem dokladnie, bo to chyba promieniuje) Dodam ze nie pije wogole wody. Co to moze oznaczac, co robic, jesc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane uczucie braku całkowitego wypróżnienia może być wynikiem choroby hemoroidalnej jak i wielu innych patologii dolnego odcinka przewodu pokarmowego. W celu postawienia konkretnej diagnozy konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem POZ.