W jaki sposób można się pozbyć ciągłego uczucia niepełnego wypróżnienia?

witam, w jaki sposób można się pozbyć ciągłęgo uczucia niepełnego wypróżnienia? jakie są leki, czy inne metody? jest to wyjątkowo przykre i dokuczliwe.

Najlepiej byłoby zrobić badania na nietolerancje pokarmowe, bo ten objaw często jest obecny przy tym właśnie schorzeniu.