Uczucie ciężkiej głowy, bolesność karku i pleców

Dobry wieczor! Mam problem z plecami, na poczatku bolala mnie szyja z tylu kark i mam uczucie ciezkiej glowy, jak ruszam glowa to mnie bardzo boli, nie moge lezec , siedziec i ustac .Plastry rozgrzewajace przyklejam na plecy , mascie dla atletow smaruje , nic nie pomaga, mam tak juz dwa tygodnie, prosze o pomoc, co to moze byc? Wioletta

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn występowania tego typu bólu może być bardzo wiele. Konieczne jest dokładne badanie lekarskie. Proponuję początkowo udać się do lekarza rodzinnego aby można byłoby odpowiednio nakierować diagnostykę.