Uczucie cieżkości na sercu

Witam, Mam 25 lat i od pewnego czasu czuje uczucie ciężkości na sercu i ciężko mi się wdychać jest powietrze. Od roku biorę Bibloc 5mg, bo mam lekkie wypadanie zastawki oraz miewałam bardzo wysoki puls. I nie wiem co to może być.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno dotychczas zdiagnozowanych schorzeń jak i wielu innych nieprawidłowości. Sugeruję konsultację ze specjalistą kardiologiem, który prowadzi Pani leczenie.