Uczucie drżenia wewnątrz brzucha

Czuję nieprzyjemne drżenie, coś jakby ruchy wewnątrz brzucha po lewej stronie ciała, na wysokości chyba nerki, może bardziej w bok. Zdarza się to kilka razy na godzinę, czasem częściej. Mam tak od 3 dni. Proszę o opinie.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Podane dolegliwości są bardzo niespecyficzne. Wskazany jest kontakt z lekarzem, tylko na podstawie badania lekarskiego można postawić i rozpoznanie i zlecić wykonanie ew. badań dodatkowych. Wykluczyć należy przede wszystkim zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego.