Uczucie dyskomfortu w pachwinach

Witam. Mam 30 lat i od 2009 roku odczuwam dyskomfort w pachwinach zwłaszcza w pozycji siedzącej, mniej w pozycji leżącej. Jest to uczucie silnego ucisku, pulsowania, tętnienia, ciągnięcia. Nie mam przepuklin. Węzły chłonne niepowiększone. Lekarze rozkładają ręce. Proszę o pomoc.

Niestety nie jestem w stanie udzielić pomocy na odległość W-wa - Rzeszów , kiedy lekarze badający na miejscu "rozkładaja ręce"!!!!!!! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie, w pierwszej kolejności należy wykonać USG pachwin,
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg,gastrolog, Kraków