Ból w pachwinach, uczucie ciągnięcia, rozpychanie

cd. poprzedniego pytania Najgorszy jest ból w pachwinach, uczucie ciągnięcia, rozpychanie, "za ciasna gumka w pachwinie" jakby uda miały wybuchnąć. Najgorsza pozycja: siedzenie, im bardziej zgięte nogi w pachwinach, tym gorzej. Byłam u 2 reumatologów i oboje twierdzą, że przy takim mianie cz. RF nie leczy się farmakologicznie. Borelioza - ujemna. W obrazie MRI: sakralizacja L5/S1 (tu DIAM), wypuklina L4/L5 (tu PLDD), małe wypukliny L1/L2, L2/3. Mam zrobić MRI w pozycji stojącej lub siedzącej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.