Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uczucie dyskomfortu w żołądku pomimo stosowania leków na refluks żołądkowo-przełykowy

witam.w mlodosci spozywalem czesto alkochol,tzn okolo 10 lat temu zaprzestalem calkowicie okolo 8lat temu jednak od tegoc zasu mam stwierdzony refluks i w gastroskopiach lekkie zapalenie zoladka i zolc w zoladku a wkolejnych dwoch zapalenie zoladka nadzerki na przelyyku juz bez zolci w gastroskopi..zazywam leki typu helides jednak pomagaja polowicznie.rano budze sie zdyskomfortem wzoladku anoc jest przespana norlamnie..czy jest toz wiazane zrefluksem czy zazolcaniem zolci do zoladka
MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu

Wskazania do gastroskopii

Gastroskopia to badanie, które służy ocenie stanu układu pokarmowego. Czy wiesz, jakie są wskazania do wykonania tego zabiegu? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Dr n. med. Wojciech Kawiorski Chirurg

Szanowny Panie - Tak - ewidentny refluks alkaliczny.
Proponuję udać się do dobrego gastrologa-chirurga, który wdroży odpowiednie leczenie. Dotychczas, nie był Pan leczony prawidłowo.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Proktolog.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy