Uczucie gorąca, pieczenie skóry i szczypanie po zabiegu mezoterapii derma rollerem

Witam.4ry dni temu miałam wykonywaną mezaterapie derma rollerem na dekolcie i okolicach biustu od tego czasu czuję gorąco-pieczenie skóry i szczypanie.

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Dzień dobry, taka reakcja nie powinna mieć miejsca 4 dni po zabiegu, co prawda każdy może zareagować inaczej nie mniej jednak proszę skonsultować to z osobą wykonująca zabieg.

Pozdrawiam serdecznie